Licur Flex

Licur FLEX suplement diety with UC-II®. Opatentowana technologia DUOCAP®

Suplement diety

1 customer review

139,00 

SKULRFX01 Kategorie, Tag
Zamknij

Dodatkowe Informacje

Waga0.2 kg
Rozmiar

,

Zamknij

Opinie (1)

1 review for Licur Flex

  1. Olga Obolewicz (zweryfikowany)

    Dla mnie rewelacja!!! Po miesiącu stosowania ból nadgarstków niemal całkowicie zniknął a wcześniej potrafił budzić w nocy. Zostanie ze mną na dłużej 🙂

Add a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cancel

Licur FLEX suplement diety with UC-II®

Licur FLEX jest unikatowym połączeniem ważnych dla organizmu składników – kurkuminy NovaSOL®, kolagenu typu II – UC-II®, miedzi, manganu i witamin C i D.

Jego sekret tkwi w wykorzystaniu opatentowanej technologii DUOCAP® umożliwiającej zamknięcie składników o różnych formach i profilach uwalniania  w jednej kapsułce.  Dzięki niej płynna kurkumina i sproszkowany kolagen typu II – UC‑II® mogą być jednocześnie dostarczone do organizmu.
Sprawne stawy są potrzebne przez całe życie. Dzięki zdrowym stawom można komfortowo poruszać się i wykonywać codzienne czynności. Niestety wraz z wiekiem stawy zużywają się. Dodatkowo na skutek wielu czynników jak siedzący tryb życia czy otyłość są obciążone i tracą sprawność. Warto zadbać o zdrowe i sprawne stawy, aby utrzymać je w dobrej kondycji jak najdłużej.
Licur FLEX suplement diety with UC-II® – Dla sprawnych stawów. Opatentowana technologia DUOCAP®
Licur FLEX polecany jest w szczególności osobom, które:
Dążą do zachowania sprawnych stawów, pragną utrzymać mobilność mimo małej ilości ruchu, chcą prowadzić aktywny tryb życia.

Składniki

Kurkumina
Jest głównym składnikiem aktywnym kurkumy, której niezwykłe właściwości są znane od tysięcy lat na Dalekim Wschodzie. Jako przyprawa jest bardzo popularna i wierzy się, że ma naturalną moc w walce z wolnymi rodnikami (stresem oksydacyjnym). Dużym wyzwaniem związanym z suplementacją kurkuminy jest biodostępność. Nawet przyjmując wysokie dawki kurkuminy, w organizmie wchłaniają się jedynie śladowe ilości. Dzieje się tak dlatego, że ma ona szybki obrót metaboliczny w wątrobie i ścianach jelit a dodatkowo jest zbyt dużą cząsteczką, co utrudnia jej przyswajanie.
Kurkumina NovaSOL®
Dzięki innowacyjnej formule solubilizacji micelarnej ma bardzo wysoką biodostępność. Wchłania się 185 razy lepiej niż standaryzowany ekstrakt z kurkumy i utrzymuje w osoczu krwi przez 24 godziny. Zostało to potwierdzone w badaniach.
Kolagen
Jest białkiem strukturalnym i głównym składnikiem substancji pozakomórkowej wchodzącej w skład mięśni, stawów i kości. Odgrywa ważną rolę w organizmie człowieka. Nieprzetworzony kolagen typu II w opatentowanej formie UC-II® ma wysoki profil bezpieczeństwa i jest dobrze przyswajany przez organizm. Jego działanie zostało potwierdzone w badaniach.
Witamina C, miedź i mangan
Pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Witamina Cpomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia właściwego funkcjonowania chrząstki. Mangan pomaga w prawidłowym tworzeniu tkanek łącznych, a miedź w utrzymaniu ich odpowiedniego stanu.
Witamina D
Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i w zmniejszeniu ryzyka upadku związanego z niestabilnością postawy i osłabieniem mięśni.
Stosowanie:
Zalecana dzienna porcja do spożycia to 1  kapsułka dziennie.

Opakowanie
:
30 kapsułek
Ostrzeżenie: 
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych Nie stosować w okresie ciąży oraz karmienia piersią. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy dietypowinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.
Ważne! nie zaleca się stosowania produktu przez osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe.