8%

Zestaw: Elastyczna i Nawilżona Skóra

W zestawie: Licur Max – Płynna micelarna kurkumina o najwyższej biodostępności. Wchłania się 185 razy lepiej niż standaryzowany ekstrakt z kurkumy i utrzymuje w osoczu krwi 24 godziny. LipidCell – W trosce o zdrową i promienną skórę. Elastic Anti A.G.E – Dzięki zawartości niacyny pomaga utrzymać zdrową skórę.

Suplement diety

254,54  286,00 

72,98  82,00 

10818 w magazynie

90,78  102,00 

13240 w magazynie

90,78  102,00 

20 w magazynie

Kategorie, Tag
Zamknij

Dodatkowe Informacje

Waga0,2 kg
Zamknij

Opinie (0)

Reviews

Nie ma jeszcze opinii.

Oceń “Zestaw: Elastyczna i Nawilżona Skóra”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Cofnij

Licur MAX to większą zawartość kurkuminy micelarnej NovaSOL® Curcumin o rekordowej przyswajalności. Kurkuma to silny antyoksydant, który:

Wspiera prawidłowe funkcjonowanie
układu odpornościowego
Wspomaga utrzymanie zdrowia wątroby,
stawów i kości
Wspomaga trawienie i metabolizm
tłuszczów w wątrobie
Działa przeciwzapalnie i przeciwwirusowo
Dzięki swoim właściwościom ma pozytywny wpływ
na wygląd naszej skóry
Kurkumina to naturalny związek polifenolowy pochodzący z kłącza ostryżu długiego, inaczej zwanego ostryżem indyjskim, jest to roślina pochodząca z rodziny imbirowatych, wykazująca szeroki zakres działania biologicznego.
Kurkumina jest głównym aktywnym składnikiem kurkumy, jej niezwykłe właściwości są znane od tysięcy lat na Dalekim Wschodzie, gdzie przyprawa ta jest powszechnie stosowana i bardzo popularna. Hindusi wierzą̨, że kurkuma ma naturalną moc, jako jeden z najmocniejszych przeciwutleniaczy, posiadający właściwosci antyoksydacyjne.
Licur MAX dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym jest jednym z najnowocześniejszych suplementów diety na rynku.
BADANIA
Wyniki badań wskazują, że dzięki innowacyjnej formie solubilizacji micelarnej, kurkumina NovaSOL® Curcumin zawarta w preparacie wchłania się 185 razy lepiej, niż standaryzowany ekstrakt z kurkuminy i utrzymuje w osoczu krwi przez 24 godziny.

Innowacyjna kapsułka

Zastosowanie innowacyjnych kapsułek LiCaps maksymalnie przyspiesza proces wchłaniania substancji aktywnych do organizmu. Ponadto technologia Crystal Clear zastosowana w kapsułce umożliwia całkowite wchłanianie substancji w wodzie oraz tłuszczu. Umożliwia tym samym do 185 razy większą biodostępność dla organizmu.

Biodostępność

Jednym z wyzwań związanych z suplementacją kurkuminy jest jej biodostępność. Nawet przy wysokich ilościach samej kurkuminy, do organizmu wnikają jedynie śladowe ilości, a dzieje się tak dlatego, że kurkumina ma szybki obrót metaboliczny w wątrobie i ścianach jelit. Większość substancji pochodzenia roślinnego, również pochodne glikozydowe polifenoli takie jak kurkumina, dobrze rozpuszcza się w wodzie. Jest jednak niedostatecznie wchłaniana ze względu na zbyt duże rozmiary cząsteczki, niezdolność do przenikania na zasadzie dyfuzji biernej lub też niezdolność do mieszania się i rozpuszczania w lipidach błon komórkowych.
Kurkumina zawarta w Licur MAX została opracowana w taki sposób, że substancja wchłania się 185 razy lepiej niż standaryzowany ekstrakt z kurkumy i utrzymuje się w osoczu krwi przez 24 godziny.
Stosowanie:
Zalecana dzienna porcja do spożycia to 1  kapsułka dziennie.

Opakowanie
:
30 kapsułek, 60 kapsułek
Ostrzeżenie: 
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych Nie stosować w okresie ciąży oraz karmienia piersią. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Ważne! nie zaleca się stosowania produktu przez osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe.

ELASTIC Anti A.G.E.

ELASTIC Anti A.G.E. to innowacyjny suplement diety wykorzystujący moc naturalnych składników Dzięki zawartości niacyny pomaga zachować zdrową skórę, a za pomocą selenu pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

ELASTIC Anti A.G.E. jest precyzyjnym połączeniem specjalnie dobranych składników, w tym unikatowego DracoBelle™ Nu.

Unikatowość ELASTIC Anti A.G.E. polega na kompleksowym podejściu.

Zdrowa skóra jest jednym ze wskaźników ogólnego stanu organizmu. Wpływa na nią wiele czynników takich jak m.in. zmęczenie, używki czy dieta. Idealne odżywienie skóry polega na dostarczaniu odpowiednich składników zarówno od wewnątrz jak i na zewnątrz. Należy stosować dobrze zbilansowaną dietę, aby dostarczać organizmowi wszystkich potrzebnych witamin, makro- i mikroelementów. Warto także sięgnąć po nowoczesne suplementy takie jak ELASTIC Anti A.G.E..

ELASTIC Anti A.G.E. jest połączeniem unikatowego DracoBelle™ Nu, kwasu hialuronowego, kompleksu antyoksydantów, niacyny i kwasu pantotenowego.

TEN PRODUKT (z niacyną i witaminą C) JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:
Oczekujesz witalnego wyglądu skóry, chcesz zachować zdrową i piękną skórę, pragniesz wesprzeć prawidłowe funkcjonowanie skóry od wewnątrz dzięki suplementacji m.in. z witaminą C i niacyną.

Składniki

DracoBelle™ Nu
Składnik pochodzenia naturalnego, jest pozyskiwany z Pszczelnika Mołdawskiego Dracocephalum moldavica. Stanowi źródło m.in. w glukoronidów flawonoidowych takich jak tilianina czy glukuronid luteoliny. Pszczelnik Mołdawski inaczej Smocza Głowa jest rośliną miododajną, wykorzystywaną od dawna w krajach Azji Centralnej.
Kwas hialuronowy
Występuje w macierzy zewnątrzkomórkowej skóry właściwej i jest naturalnym składnikiem tkanki łącznej. 
Cynk 
Bierze udział w procesie podziału komórek
Niacyna 
Pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu  błon śluzowych i zdrowej skóry
Selen 
Pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
Kwas pantotenowy
Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
Witamina C
Pomaga w odpowiedniej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry.
Stosowanie:
Zalecana dzienna porcja do spożycia to 2 kapsułki dziennie.

Opakowanie
:
60 kapsułek
Ostrzeżenie: 
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych Nie stosować w okresie ciąży oraz karmienia piersią. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

 

LipidCell

LipidCell to nowoczesny, suplement diety wspierający zachowanie zdrowej, a przez to  pięknej i promiennej  cery, dzięki zawartości witaminy A. W LipidCell wykorzystano nowatorskie połączenie aktywnych składników, w postaci ceramidów, skwalenu oraz witaminy A i E.

Sekret LipidCell tkwi w precyzyjnie dobranych składnikach aktywnych.
Kompleksowe działanie suplementu diety LipidCell opiera się na unikalnej kombinacji 4 składników aktywnych.
WSKAZANIA
SUPLEMENT DIETY Z WITAMINĄ A DEDYKOWANY OSOBOM, KTÓRE TROSZCZĄ SIĘ O ZDROWĄ SKÓRĘ

Składniki aktywne

CERAMOSIDES
Uznawane za jedno z najlepszych źródło fitoceramidów. 
Skwalen
Wraz z wiekiem, spada produkcja skwalenu w naszym organizmie. Codziennie suplementowanie produktami ze skwalenem pomaga uzupełnić jego poziom w organizmie.
Witaminy A 
Zwane witaminami skóry. Wspólnie wpływają na prawidłowy stan skóry oraz błon śluzowych. Zwana witaminą skóry. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych oraz przyczynia się do zachowania zdrowej skóry.
Witaminy E 
Pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
Stosowanie:
Zalecana dzienna porcja do spożycia to 2 kapsułki dziennie.

Opakowanie
:
60 kapsułek
Ostrzeżenie: 
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych Nie stosować w okresie ciąży oraz karmienia piersią. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.