9%

NeuraCaps Smart – Dwupak

Suplement diety, którego składniki wspomagają pamięć i koncentrację, niwelują zmęczenie, znużenie i senność. Wspomagają pracę mózgu.

199,00  218,00 

262 w magazynie

SKUNSST02 Kategoria Tag
Zamknij

Dodatkowe Informacje

Waga0.4 kg
Zamknij

Opinie (0)

Reviews

Nie ma jeszcze opinii.

Oceń “NeuraCaps Smart – Dwupak”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cofnij

NeuraCaps Smart

NeuraCaps Smart to nowoczesny, zaawansowany suplement diety wspomagający pamięć oraz koncentrację. Niweluje zmęczenie, znużenie i senność.

Formuła składająca się z ośmiu aktywnych składników, wpływa na sprawność umysłową, proces koncentracji oraz funkcjonowanie poznawcze w sytuacjach stresowych. Składniki produktu pomagają w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, niwelują uczucie zmęczenia usprawniają krążenie w obrębie mózgu i krążenie obwodowe, dzięki czemu mózg jest lepiej dotleniony oraz przygotowany do wysiłku intelektualnego. Kontrolowane uwalnianie kofeiny NewCaff w sposób ciągły zapewnia wymaganą energię, czujność i koncentrację do 4 godzin.
NeuraCaps Smart składa się ze starannie wyselekcjonowanej kombinacji ekstraktów z nasion i roślin oraz witamin: B1, B2 i B6. Zawiera ekstrakt z zielonego dzikiego owsa, kompleks kofeinowy o przedłużonym działaniu i wyciąg z Bacopy Monnieri wspomaga pamięć i koncentrację. Witamina B1 pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Witaminy B2 i B6 pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz przyczyniają się zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
BADANIA
W badaniach stwierdzono, że spożycie Neuraveny znacząco zmienia podstawową aktywność mózgu i pomaga zwiększyć ogólną sprawność umysłową.

Składniki

Neuravena
Ekstrakt z zastrzeżonej, dzikiej odmiany ziela owsa (Avena sativa L.) wyselekcjonowanej ze względu na jej najwyższy profil bioaktywności opracowany jako środek wspomagający funkcje poznawcze w sytuacjach stresowych, z wykorzystaniem podejścia ukierunkowanego badaniami biologicznymi. Pomaga poprawić ogólną sprawność umysłową, koncentrację i funkcjonowanie poznawcze w sytuacjach stresowych
Newcaff®
Kompleks kofeinowy nowej generacji. Kofeina ma znaczący wpływ na parametry poznawcze takie jak koncentracja i uwaga. Ma wpływ na wzrost wydolności fizycznej.
Rhodiola Rose
Ekstrakt z korzenia rożeńca górskiego. Korzystanie wpływa na procesy poznawcze i zdolność zapamiętywania. Adaptogen ten, pomaga stymulować układ nerwowy.
Ginkgo Biloba
Ekstrakt z liści miłorzębu dwuklapowego. Usprawnia krążenie obwodowe i mózgowe. Zwiększa przepływ krwi, poprawia pamięć́ i ułatwia koncentracje.
Bacopa Monnieri
Ekstrakt z ziela bakopy drobnolistnej. Wspomaga pamięć́ i koncentrację. Korzystnie wpływa na procesy poznawcze i zdolność́ zapamiętywania. Wspomaga centralny system nerwowy.
Witamina B1, B2, B6
Witamina B1 (tiamina) reguluje funkcje psychologiczne. Witamina B2 (ryboflawina) bierze udział utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, ochrania DNA, białka i lipidy przed uszkodzeniem oksydacyjnym. Witamina B6 (pirydoksyna) dodaje energii niwelując znużenie. Wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego i odpornościowego.
Stosowanie:
Zalecana dzienna porcja do spożycia to 1 – 2 kapsułki dziennie.

Opakowanie
:
50 kapsułek
Ostrzeżenie: 
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych Nie stosować w okresie ciąży oraz karmienia piersią. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy dietypowinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.