Wkrótce w sprzedaży

LipidCell

Nowoczesny suplement diety wspierający zdrową, a co za tym idzie piękną i promienną cerę dzięki zawartości witaminy A Suplement diety

99,00 

Brak w magazynie

SKULDCL01 Kategoria Tag
Zamknij

Dodatkowe Informacje

Waga0.2 kg
Zamknij

Opinie (0)

Reviews

Nie ma jeszcze opinii.

Oceń “LipidCell”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Cofnij

LipidCell

LipidCell to nowoczesny, suplement diety wspierający zachowanie zdrowej, a przez to  pięknej i promiennej  cery, dzięki zawartości witaminy A. W LipidCell wykorzystano nowatorskie połączenie aktywnych składników, w postaci ceramidów, skwalenu oraz witaminy A i E.

Sekret LipidCell tkwi w precyzyjnie dobranych składnikach aktywnych.
Kompleksowe działanie suplementu diety LipidCell opiera się na unikalnej kombinacji 4 składników aktywnych.
WSKAZANIA
SUPLEMENT DIETY Z WITAMINĄ A DEDYKOWANY OSOBOM, KTÓRE TROSZCZĄ SIĘ O ZDROWĄ SKÓRĘ

Składniki aktywne

CERAMOSIDES
Uznawane za jedno z najlepszych źródło fitoceramidów. 
Skwalen
Wraz z wiekiem, spada produkcja skwalenu w naszym organizmie. Codziennie suplementowanie produktami ze skwalenem pomaga uzupełnić jego poziom w organizmie.
Witaminy A 
Zwane witaminami skóry. Wspólnie wpływają na prawidłowy stan skóry oraz błon śluzowych. Zwana witaminą skóry. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych oraz przyczynia się do zachowania zdrowej skóry.
Witaminy E 
Pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
Stosowanie:
Zalecana dzienna porcja do spożycia to 2 kapsułki dziennie.

Opakowanie
:
60 kapsułek
 
Ostrzeżenie: 
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych Nie stosować w okresie ciąży oraz karmienia piersią. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.