Licur Flex 2

LICUR FLEX II to połączenie kurkuminy, kolagenu typu II, miedzi, manganu i witamin C i D . LICUR FLEX II jest idealny dla osób, które dążą do zachowania sprawnych stawów i chcą zachować aktywny tryb życia.

Suplement diety

139,00 

8307 w magazynie

SKULRFX02 Kategorie, Tag
Zamknij

Dodatkowe Informacje

Waga0.2 kg
Rozmiar

,

Zamknij

Opinie (0)

Reviews

Nie ma jeszcze opinii.

Oceń “Licur Flex 2”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Cofnij

Licur FLEX jest unikatowym połączeniem ważnych dla organizmu składników – kurkuminy NovaSOL®, kolagenu typu II – UC-II®, miedzi, manganu i witamin C i D.

Wspiera zachowanie sprawnych stawów
Pomaga prowadzić aktywny tryb życia
niezależnie od wieku
Pomaga utrzymać mobilność
mimo małej ilości ruchu
Wspomaga poprawę ruchomości
i elastyczności stawów
Kurkuma wykazuje działanie przeciwzapalne, kolagen wspomaga utrzymanie prawidłowego stanu stawów, witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu, mangan i miedź wspomagają ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym oraz pomagają w prawidłowym tworzeniu i funkcjonowaniu tkanek łącznych. Witamina D odpowiedzialna jest za prawidłowe funkcjonowanie mięśni oraz utrzymanie prawidłowego stanu kości.
Sprawne stawy są potrzebne przez całe życie. Dzięki zdrowym stawom można komfortowo poruszać się i wykonywać codzienne czynności. Wraz z wiekiem oraz na skutek wielu czynników takich jak siedzący tryb życia czy nadwaga stawy narażone są na intensywniejsze zużywanie. Warto zadbać o zdrowe i sprawne stawy, aby utrzymać je w dobrej kondycji jak najdłużej.
Licur FLEX suplement diety with UC-II® – Dla sprawnych stawów. Opatentowana technologia DUOCAP®
LICUR FLEX (dzięki zawartości kurkumy) POLECANY JEST W SZCZEGÓLNOŚCI OSOBOM, KTÓRE
Dążą do zachowania sprawnych stawów, chcą prowadzić aktywny tryb życia.

Składniki aktywne

Kurkumina
Jest głównym składnikiem aktywnym kurkumy, której niezwykłe właściwości są znane od tysięcy lat na Dalekim Wschodzie. Jako przyprawa jest bardzo popularna i wierzy się, że ma naturalną moc w walce z wolnymi rodnikami (stresem oksydacyjnym). Dużym wyzwaniem związanym z suplementacją kurkuminy jest biodostępność. Nawet przyjmując wysokie ilości kurkuminy, w organizmie wchłaniają się jedynie śladowe ilości. Dzieje się tak dlatego, że ma ona szybki obrót metaboliczny w wątrobie i ścianach jelit, a dodatkowo jest zbyt dużą cząsteczką, co utrudnia jej przyswajanie.
Kurkumina NovaSOL®
Dzięki innowacyjnej formule solubilizacji micelarnej ma bardzo wysoką biodostępność. Wchłania się 185 razy lepiej niż standaryzowany ekstrakt z kurkumy i utrzymuje w osoczu krwi przez 24 godziny. Zostało to potwierdzone w badaniach.
Kolagen
Jest białkiem strukturalnym i głównym składnikiem substancji pozakomórkowej wchodzącej w skład mięśni, stawów i kości. Nieprzetworzony kolagen typu II w opatentowanej formie UC-II® ma wysoki profil bezpieczeństwa i jest dobrze przyswajany przez organizm. Zostało to potwierdzone w badaniach.
Witamina C, miedź i mangan
Pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia właściwego funkcjonowania chrząstk
Witamina D
Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i utrzymaniu zdrowych kości.
Stosowanie:
Zalecana dzienna porcja do spożycia to 1  kapsułka dziennie.

Opakowanie
:
30 kapsułek
Ostrzeżenie: 
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych Nie stosować w okresie ciąży oraz karmienia piersią. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy dietypowinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Ważne! nie zaleca się stosowania produktu przez osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe.