17%

Heart Beat

HeartBeat with CavaQ10. W trosce o serce (dzięki zawartości tiaminy). Suplement diety

99,00  119,00 

14859 w magazynie

SKUHB01B Kategoria Tag
Zamknij

Dodatkowe Informacje

Waga0.2 kg
Rozmiar

,

Zamknij

Opinie (0)

Reviews

Nie ma jeszcze opinii.

Oceń “Heart Beat”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cofnij

HeartBeat suplement diety with CavaQ10.

HeartBeat został stworzony by kompleksowo wspomagać zdrowie serca (dzięki zawartości czosnku postarzonego oraz tiaminy) i krążenie krwi (dzięki obecności oliwki europejskiej).

 

Jego sekret polega na wykorzystaniu właściwości najwyższej jakości, odpowiednio dobranych składników takich jak na przykład ekstrakt z oliwki europejskiej, która jest antyoksydantem wspierającym ochronę komórek przed wolnymi rodnikami.
HeartBeat jest suplementem diety zawierającym aż 7 składników, wśród których znajduje się tiamina, ekstrakt z postarzonego czosnku oraz ekstrakt z głogu jednoszyjkowego, które dbają  o zdrowe serce.
 
HEARTBEAT POLECANY JEST W SZCZEGÓLNOŚCI OSOBOM, KTÓRE:
Chcą wesprzeć zdrowie serca (dzięki tiaminie) , pragną utrzymać cholesterol na właściwym poziomie (dzięki obecności postarczonego czosnku).

Składniki aktywne

Ekstrakt z czarnego czosnku
Przyczynia się do utrzymania zdrowego serca, prawidłowego poziomu cholesterolu oraz właściwego poziomu homocysteiny. Został wystandaryzowany na zawartość substancji aktywnej S-alkilocysteiny (SAC).
 
Ekstrakt z liści oliwki
Ekstrakt z liści oliwki europejskie Standaryzowany na zawartość oleuropeiny, jest naturalnym antyoksydantem, który pomaga chronić komórki przed działaniem wolnych rodników.
CavaQ10
Wyjątkowy koenzym Q10, który dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii jest rozpuszczalny w wodzie i bardzo dobrze przyswajany przez organizm.
 
Ekstrakt z nasion kakaowca
Jest źródłem flawonoidów.
Polikosanol
Jest mieszaniną alkoholi alifatycznych pochodzących z trzciny cukrowej.
Ekstrakt z kwiatów głogu jednoszyjkowego (Crataegus monogymna)
Wspomaga zdrowie serca. Korzystnie wpływa na krążenie krwi.
Witamina B1
Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca.
Stosowanie:
Zalecana dzienna porcja do spożycia to 2 kapsułki dziennie.

Opakowanie
:
60 kapsułek
 
Ostrzeżenie: 
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych Nie stosować w okresie ciąży oraz karmienia piersią. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy dietypowinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.