58%

Good Mood

GoodMood with Saffr’ Activ®. Dzięki obecności szafranu uprawnego pomaga utrzymać pozytywny i stabilny nastrój. Suplement diety

Data ważności: 07/2022

 

49,90  119,00 

7319 w magazynie

SKUGDMD01 Kategoria Tag
Zamknij

Dodatkowe Informacje

Waga0.2 kg
Rozmiar

,

Zamknij

Opinie (0)

Reviews

Nie ma jeszcze opinii.

Oceń “Good Mood”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Cofnij

GoodMood suplement diety with Saffr’ Activ®

GoodMood to suplement diety, który pomaga utrzymać dobre samopoczucie i przyczynia się do utrzymania równowagi emocjonalnej.

Jego sekret polega na wykorzystaniu specjalnie wyselekcjonowanych składników. Dzięki obecności szafranu uprawnego suplement diety Good Mood w naturalny sposób wspiera utrzymanie dobrego nastroju.
GoodMood suplement diety został stworzony, aby dzięki zawartości szafranu uprawnego pomóc w utrzymaniu dobrego nastroju. Stanowi połączenie wysokiej jakości oleju rybiego – źródła kwasów EPA i DHA oraz ekstraktu z kwiatów szafranu (Crocus sativus).
Ten produkt (dzięki cennemu składnikowi, jakim jest szafran) jest dla Ciebie jeśli:
Chcesz zachować stabilny, pozytywny nastrój, prowadzisz intensywny tryb życia, chcesz wesprzeć relaksację.

Składniki aktywne

Ekstrakt z kwiatu szafranu (Crocus sativus)
Przyczynia się do zachowania równowagi emocjonalnej. Wspiera relaksację. Pomaga w utrzymaniu pozytywnego nastroju. Co ważne dla kobiet, szafran uprawny pomaga utrzymać komfort przed i podczas cyklu miesiączkowego.
Szafran, ze względu na trudny i bardzo kosztowny sposób pozyskiwania słupków kwiatowych, jest najdroższą wagowo przyprawą na świecie, Zawiera ponad 150 aromatycznych związków lotnych. Od ponad 3000 lat jest z powodzeniem wykorzystywany w kosmetykach, lekach czy gastronomii.
Stosowanie:
Zalecana dzienna porcja do spożycia to 1 -2 kapsułki dziennie.

Opakowanie
:
60 kapsułek
Ostrzeżenie: 
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych Nie stosować w okresie ciąży oraz karmienia piersią. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy dietypowinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.
W przypadku jednoczesnego leczenia depresji należy skonsultować sie z lekarzem lub farmaceutą